یکی از موضوعاتی که در حال حاضر وجود دارد این است که جمعیت رو به افزایش است و برای اینکه بتوانیم خود را با این رشد سرعت وفق دهیم، لازم است دست به دامن علوم و فناوری شویم و به کمک آن‌ها بتوانیم رفاه را برای این جمعیت برقرار سازیم تا بتوانیم مواد غذایی سالم و با کیفیت را در اختیار افراد قرار دهیم و سلامت روان و جسم افراد را تضمین کنیم. نکته‎ای که وجود دارد این است که مراقبت از تعداد زیادی گل و گیاه در گلخانه نیاز به ابزار و روش‌های مدرن دارد. اگر می‌خواهید فضای گلخانه خود را کنترل کنید، بهتر است از فناوری‌هایی که در اختیار شما قرار دارد مانند <strong>اتوماسیون گلخانه هوشمند</strong> استفاده کنید. با استفاده از اتوماسیون گلخانه هوشمند به راحتی قادر هستید سیستم‌های تهویه، کنترل دما، آبیاری، میزان رطوبت و غیره را پیاده‌سازی کرده و فضای مناسبی برای رشد گیاهان فراهم کنید. مراقبت از گیاهان یک چرخه ثابت نظارت واکنش‌گر را می‌طلبد که استفاده از <strong>اتوماسیون گلخانه هوشمند</strong> این شرایط را فراهم می‌کند. واکنش در جهت صحیح، اغلب به معنای عمل کردن در سریع‌ترین و بهترین زمان ممکن است. استفاده از تجهیزات گلخانه هوشمند در مراقبت از گیاهان می‌تواند امکان مراقبت بهتری برای گیاهان شما و در نتیجه تلاش‌ کمتری برای رشد آن‌ها ایجاد کند. با استفاده از اتوماسیون گلخانه هوشمند قادر به پرورش و عرضه‌ی محصولات گلخانه‌ای خود به صورت حرفه‌ای و در مقیاس وسیع خواهید بود. تغییرات کوچک در آب و هوا، نور و دوز مواد مغذی می‌تواند سبب تنش برای گیاهان شود که به طور مستقیم بر عملکرد و کیفیت گیاه تاثیر می‎گذارد اما با استفاده از <strong>اتوماسیون گلخانه هوشمند</strong> تمام شرایط به خوبی کنترل می‌شود تا گیاهان رشد خوبی داشته باشند.

گروه مهندسی بازیار به صورت کاملا حرفه‌ای در زمینه برق، هوشمند‎سازی و اتوماسیون گلخانه با بهره‌مندی از تخصص کارشناسان، دانش و تجربه مشغول به فعالیت است. ما توانسته‌ایم طی این چند دهه از فعالیت، پروژه‌های موفق بسیاری را به سرانجام برسانیم. چنان‌چه شما به دنبال جایگزینی یک سیستم اتوماسیون قدیمی هستید و می‌خواهید از قابلیت‌های سیستم‌های هوشمند سازی گلخانه بهره‌مند شوید، اطلاعات کارشناسان ما می‌تواند برای شما مفید باشد. با ما در ارتباط باشید.

با توجه به افزایش جمعیت، احساس نیاز جمعیت به محصولات مصرفی مانند انواع گیاهان و میوه‌ها بیشتر شده است. از طرفی محدودیت‌ها و شرایط اقلیمی را باید در نظر بگیریم، در چنین شرایطی برای تامین غذا به برنامه‌ریزی هدفمندی نیاز داریم. استفاده از گلخانه هوشمند و سایر فناوری‌ها می‌تواند در این مسیر راهگشا باشد. سیستم‌های رایانه‌ای، انعطاف‌پذیری خوبی دارند و بسیاری از کارهای روزانه با کمک سیستم‌های رایانه‌ای سریع پردازش و انجام می‌شوند. بنابراین می‌توان از سیستم‌های رایانه‌ای در این مسیر بهره برد تا به کمک آن‌ها شرایط گلخانه را در جهت رشد و پرورش مطلوب گیاهان کنترل کرد و در نهایت به محصولاتی با کیفیت که ضامن سلامتی هستند، دست یافت. از این رو با توجه به افزایش تقاضا برای فراهم کردن شرایط ایده‌آل برای رشد و پرورش گیاهان در گلخانه، شاهد افزایش فروش تجهیزات گلخانه هوشمند هستیم. سرمایه‌گذاری برای فراهم کردن تجهیزات گلخانه هوشمند، یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است و در نهایت منجر به رشد گیاهانی با کیفیت، خوش‌طعم و شاداب می‌شود و برای صاحبان گلخانه سوددهی بالایی دارد. از قابلیت‌های استفاده از تجهیزات گلخانه هوشند نظارت بر گلخانه از راه دور است. گلخانه هوشمند گلخانه‌ای با سنسورها و محرک‌ها است که سنسورها و محرک‌ها به میکرو کنترلر متصل هستند. میکرو کنترلر داده‌ها را ارسال و دریافت می‌کنند و از یک مرکز کنترل intel edison Smart استفاده می‌کنند. تجهیزات گلخانه هوشمند به سه مؤلفه اصلی تقسیم می‌شود. مولفه اول وصل کردن گلخانه به سنسورها و محرک‌هاست، مولفه دوم مرکز کنترل می‌باشد و آخرین مولفه دستگاه‌های تعامل کاربر است. برای تهیه تجهیزات گلخانه هوشمند، اطلاعات کارشناسان فروش تجهیزات گلخانه هوشمند می‎تواند برای شما مفید باشد. با استفاده از خدمات گلخانه هوشمند، گلخانه خود را از راه دور مدیریت کنید. هدف کلی استفاده از تجهیزات گلخانه هوشمند دستیابی به بازدهی بهتر، گیاهان سالم‎تر و بهره‌وری بهتر با استفاده از فناوری است.